Portakal Haber Ajansı
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM
Foto HaberK.KoşullarıKünyeReklamTP - PH Arşiv

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖNEMLİ LİNKLERNöbetçi Eczaneler

HAFTALIK Bültene MANŞET Nasıl OLURSUNUZ!?

AaDüdük-AaDiken

09 Kasım 2017, 04:23

AaDüdük-AaDiken

HAFTALIK Bültene MANŞET Nasıl OLURSUNUZ!?

Biz YEREL bir bülteniz... YAYGIN Medyanın çok iyi kullandığı, yerel MEDYANIN pek üzerinde durmadığı veya aslında farkında olmayarak, YORUMLAMA yöntem olarak kullandığı bir MECRA ADVERTORİAL HABER-ilan... Arzu edilirse, istenirse, bir tarife bedeli var, bunda herkes hemfikir...

Birkaç haftadır, bültenimizde bunu haber olarak ve sizlere "Portakal HABER WEB Sitesi, 7 Gün En ÇOK Okunanları MANŞET Oluyor!" başlığıyla Anlayana DÜDÜK, Anlayana DİKEN Bültende ve köşe yazısı olarak da; www.portakalhaber.com.tr internet sitemizden verdik.

Eğer bizi izliyor ve okuyorsanız, FARKLI yöntemler ve habercilik yaptığımızın farkına varmışsınızdır... Diğer RAKİP web siteleri veya benzer kanallarda, TIKLANMA yoluyla okunulduğu sanılmaktadır. Bu sanal alemin yanılgısıdır. TIKLANMA demek okunmak demek değildir. Bununla ilgili görüşlerimizi sonraya saklıyarak, konumuza devam ediyoruz.

Bizim HABERLERDE AKTİF-Güncel web Sitelerimiz, www.portakalhaber.com.tr ile www.kusvekuscudunyasi.com internet haber siteleri, bir yılı aşkın bir süredir, aynı HABERLER, kısaltılarak bir diğerinde de, haberin tamamının okunmasını amaçlayan bağlantı (LİNK) verilerek kullanılmaktadır. Bu bizim masumane düşünüp, izleyicimizi sıkmayan bir yöntem.

DETAY (ayrıntı) arayanlarıda düşünerek, müşteri-okuyucu-izleyici memnuniyeti gözeten bir çalışma. Bu nedenle, sonuçları da bu açıdan değer kazanmaktadır. EDİTÖR beğenilen, okunan bir bilgiyi size sunmakta, olumlu dönüşler alınması hızlanmaktadır. Bunda SOSYAL MEDYA desteği de etkilidir.

İşte şimdi elinzedede, böyle bir değerlendirme sonucu bulunmaktadır. BASKIMIZ da, gün geçtikçe acemiliğinden kurtulacaktır. Matbaacılara ödemelerimizde aksaklıklar nedeniyle ve maliyetli olduğundan, MATBAA BASKISI ile AYLIK Tekirdağ POSTASI GAZETEMİZİ sizlere sunamadığımızdan, eksikliği daha (çabuk) pratik giderebildiğimiz bu haftalık BÜLTEN BİZİM Tercihimizdir.

Sizlere daha kaliteli kağıda basılmış, daha temiz BASKILI ürünler sunma çalışmalarımız devam ediyor. MADDİ GÜÇ BULURSAK, bu seçim EKONOMİSİYLE olabilir. Daha profesyonel ÜRÜNLER sunmayı düşünüyoruz.

Bizi MADDİ-MANEVİ Desteğinizden mahrum etmeyiniz.

SİZLERE Saygılar sunarken, 10 KASIM'da ATAMIZIN aramızdan ayrılışına ne kadar üzüntülü olsakda, 13 KASIM'da Tekirdağ'ı Emperyalist ÇEMBERDEN KURTARDIĞI için, BİZİM kendisine Minnet duygularımızı sunma fırsatı veren ALLAHIMIZA ŞÜKÜRLER OLSUN... Hoşça kalın...

Bu haber 488 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
KÖYLERİ BOŞALTMAKLA İYİ Mİ ETTİK?04 Kasım 2018

ANKET

SANAL BASIN'ın İnternet Tiraj Değerlendirmelerini İnandırıcı Buluyormusunuz? SANAL BASIN'ı Ne Kadar Önemsiyorsunuz?


Tüm Anketler

Şans Oyunları

booked.net

Dost Siteler

sanalbasin.com uyesidir Toplist25
Twitter Facebook

Tüm hakları Portakal Haber Ajansına aittir kaynak belirtilmeden yazı ve görsellerin kullanılması yasaktır (c) 2013..2018 | Powered by SoykanSoft
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu