Millet İttifakı Adayı Belediye Başkan ADAYI EŞKİNAT’a MİLLETVEKİLİ DOPİNGİ ile ÇARŞI-PazarZiyaretleri.!


Açıklama: Millet İttifakı adayı Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, ANKARA'dan Tekirdağ'a Aday tanıtımi için gelen, CHP Parti Sözcüsü Faik Öztrak, CHP Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun ile birlikte 8 Mart EMEKÇİ Kaınlar günü etkinlkleri ve ADAY tanıtımtımları sonrası, YEREL Seçimler öncesi, nasıl? TBMM Başkanı Tekirdağ'lı oldu, GELECEĞİN Ekonomi BAKAN'da neden Tekirdağ MİLLETVEKİLİ Faik Öztrak ve TARIM BAKANI'da İ.Ozcan AYGUN olmasın? dedirten bir ÇARŞI-Pazar ziyaretleri yaptılar... Pha/S.paşa-Tekirdağ/YEREL-Habermerkezi-EKONOMİ-Politika/Türkiye
Kategori: Ekonomi
Eklenme Tarihi: 11 Mart 2019
Geçerli Tarih: 26 Mayıs 2019, 04:14
Site: Portakal Haber Ajansı
URL: http://www.portakalhaber.com.tr/haber/haber_detay.asp?haberID=9315


Millet İttifakı Adayı Belediye Başkan ADAYI EŞKİNAT’a
MİLLETVEKİLİ DOPİNGİ ile ÇARŞI-Pazar Ziyaretleri.!
Millet İttifakı adayı Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, ANKARA'dan Tekirdağ'a Aday tanıtımi için gelen, CHP Parti Sözcüsü Faik Öztrak, CHP Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun ile birlikte 8 Mart EMEKÇİ Kaınlar günü etkinlkleri ve ADAY tanıtımtımları sonrası, YEREL Seçimler öncesi, nasıl?  TBMM Başkanı Tekirdağ'lı oldu, GELECEĞİN Ekonomi BAKAN'da neden Tekirdağ MİLLETVEKİLİ  Faik Öztrak  ve TARIM BAKANI'da İ.Ozcan AYGUN olmasın? dedirten bir ÇARŞI-Pazar ziyaretleri yaptılar...
EŞKİNAT, HÜKÜMET CADDESİ ESNAFI İLE KUCAKLAŞTI
Millet İttifakı adayı Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, CHP Parti Sözcüsü Faik Öztrak, CHP Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun ile birlikte Hükümet Caddesi üzerinde bulunan esnafı ziyaret etti.

Millet İttifakı Adayı Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, CHP Parti Sözcüsü Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak ve CHP Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun ile birlikte ziyaretlere devam ediyor.
Köprübaşı’ndan esnafı ziyaret etmeye başlayan Eşkinat ve beraberindekiler, tek tek kaldırımda yürüyen vatandaşlarla tokalaştı. Esnafın ekonomik sıkıntılarının olduğunu kaydeden Öztrak, bazı esnafın satış yapamadan günü tamamladıklarını kendilerine aktardığını kaydetti.
EŞKİNAT’A MİLLETVEKİLİ DOPİNGİ
Millet İttifakı Adayı Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, CHP Parti Sözcüsü Faik Öztrak ve CHP Milletvekili İlhami Özcan Aygun ile birlikte sanayi esnafını ziyaret etti.
100. Yıl Küçük Sanayii SİTESİNDE de, bir dizi ziyaret yapan EKİP, Esnafın durumunu yerinde tespit etti...
Millet İttifakı Adayı Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, CHP Parti Sözcüsü Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak ile birlikte Karadenizliler Derneği’ni ziyaret etti. Süleymanpaşa Belediyesi tarafından kadınların desteklenmesi için oluşturulan yöresel ürün pazarını gezen Eşkinat’a mahalleli Pazar için teşekkür etti. Kadınları dinleyen Öztrak ise 6 aylık torunu için örgü kazak almayı da ihmal etmedi.
Daha sonra Karadenizliler Derneği’nde yöresel lezzetlerden oluşan ürünlerle kahvaltılarını yapan Eşkinat ve Öztrak, sanayi esnafını gezerek sorun ve sıkıntılarını dinledi. Buradaki programa ise CHP Milletvekili İlhami Özcan Aygun de dahil oldu. Sanayi yolları için Eşkinat’a teşekkür eden esnaf, alt ve üst yapıdan dolayı memnun olduklarını söyledi.
Her fırsatta vatandaşa misafir olduklarını kaydeden Eşkinat, “Güne Karadenizli kardeşlerimle başladım. Biz Kürd’ü Laz’ı ve Çerkez’i ile bir mozaiğiz. Bir bir olunca Türkiye’yiz. Gönülleri sevgi kokak güzel kardeşlerimizin bacılarımızın sofrasına konuk olduk. Bize Karedeniz hoşgörüsü ile kucak açtılar. Daha sonra ise sanayi esnafımızla bir araya geldi. Onlara sabırlarından dolayı teşekkür ederim. Bir yaz toz bir kış çamur gördüler. Ama şimdi teşekkürlerini iletiyorlar. Esnafımızın ayakta kalması için mücadele etmeliyiz. Tekirdağ’da ekmek yiyen kardeşlerimize her zaman destek olmalıyız. Ekonomik kötü gidişat nedeniyle 3 aydır iş yapamayan esnafımızı dinledik. Allah yardımcısı olsun. Zor durumdalar” diye konuştu.