NKÜ Rektörlüğüne EDİRNE'den Gelen ZİYARETÇİLER.!


Açıklama: Edirne Ak Parti İl Başkanı İlyas AKMEŞE, ve EDİRNE'den Trakya Üniversitesi Kırkpınar Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Doç. Dr. İsa SAĞIROĞLU, Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e makamında nezaket ziyaretinde bulundular... Pha/S.paşa-TEKİRDAĞ/Habermerkezi-YEREL-Bilim-Kültür-Politika/TÜRKİYE
Kategori: Eğitim-Bilim-Sağlık
Eklenme Tarihi: 04 Ocak 2019
Geçerli Tarih: 19 Haziran 2019, 12:56
Site: Portakal Haber Ajansı
URL: http://www.portakalhaber.com.tr/haber/haber_detay.asp?haberID=9232


NKÜ Rektörlüğüne EDİRNE'den Gelen ZİYARETÇİLER.!
Edirne Ak Parti İl Başkanı İlyas AKMEŞE, ve EDİRNE'den Trakya Üniversitesi Kırkpınar Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Doç. Dr. İsa SAĞIROĞLU, Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e makamında nezaket ziyaretinde bulundular...

"Edirne Ak Parti İl Başkanından Üniversitemiz Rektörüne Nezaket Ziyareti" ile ilgili yapılan MEDYA açıklaması şöyledir:
Edirne Ak Parti İl Başkanı İlyas AKMEŞE, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e makamında nezaket ziyaretinde bulundu.
Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, İlyas AKMEŞE ile karşılıklı görüş alışverişinde bulundu. (...)
(...) Öte Yandan da; "Üniversitemiz Rektörüne Nezaket Ziyareti" başlıklı 2. bir MEDYA bülteni ile NKÜ ziyareti KAMUOYUNA aşağıdaki gibi; bildirilmiştir: 
Üniversitemiz Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Müdürü İlker ÖZMUTLU ile Trakya Üniversitesi Kırkpınar Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Doç. Dr. İsa SAĞIROĞLU, Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’ e makamında nezaket ziyaretinde bulundu.  (...)
Tamamını OKU1: http://www.kusvekuscudunyasi.com/kd/haber_detay.asp?haberID=3009