Portakal Haber Ajansı
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM
Foto HaberK.KoşullarıKünyeReklamTP - PH Arşiv

HABER ARA


Gelişmiş Arama

ÖNEMLİ LİNKLERNöbetçi Eczaneler

Edirne TEMA Vakfı Temsilciliği FİLİZ OKULLARI’na SERTİFİKA Verdi.!

Edirne TEMA Vakfı Temsilciliği FİLİZ OKULLARI’na SERTİFİKA Verdi.!

Tarih 03 Temmuz 2019, 02:56 Editör Edirne POSTASI

18.06.2019 tarihli TEMA Vakfı Bültenine göre; FİLİZ Okulları , bu yıl Edirne'de eğitim kurumları içerisinde TEMA Vakfının başlattığı kurum sertifikası uygulamasına katılarak " KURUM Sertifikası" nı, HAK etti... Pha/S.paşa-TEKİRDAĞ/YerelHabermerkezi-Ekonomi-POLİTİKA/Türkiye

Edirne TEMA Vakfı Temsilciliği
FİLİZ OKULLARI’na SERTİFİKA Verdi.!
18.06.2019 tarihli TEMA Vakfı Bültenine göre; FİLİZ Okulları , bu yıl Edirne'de eğitim kurumları içerisinde TEMA Vakfının başlattığı kurum sertifikası uygulamasına katılarak " KURUM Sertifikası" nı, HAK etti...
"FİLİZ OKULLARI’NA TEMA’DAN KURUM SERTİFİKASI" başlığıyla MEDYA'ya servis edilen bültende şunlardan söz edilmektedir:
FİLİZ Okulları , bu yıl Edirne'de eğitim kurumları içerisinde  TEMA Vakfının başlattığı kurum sertifikası uygulamasının gerekli şartlarını yerine getirerek hem öğrencisiyle hem de çalışan kadrosuyla “Kurum Sertifikası” almaya hak kazandı.
Geçtiğimiz günlerde FİLİZ Okulları’nda düzenlenen “Yeşil Yaprak” töreninde Edirne TEMA Vakfı İl Temsilcisi Şirin Çoğal okul müdürü Çağdaş DEĞİRMENCİOĞLU ve okul müdür yardımcısı Özlem BAKAN’a  kurum sertifikalarını teslim etti.
FİLİZ Okulları’nda düzenlenen törende konuşan TEMA Vakfı Edirne İl Temsilcisi Şirin Çoğal, “Kurum Sertifikası” uygulaması  hakkında bilgiler verdi.
Çoğal, “Bir kurumun tüm çalışanları TEMA Gönüllüsü olduğunda kuruma, üzerinde gönüllü olma yılının da belirtildiği “Bu Kurumun Çalışanları TEMA Gönüllüsü Olmuştur” görseli verilmektedir. Görselin verilebilmesi için kurumların büyüklüklerine ve özelliklerine göre belirli kriterler bulunmaktadır.İşletmenin büyüklüğünden bağımsız olarak bir işletmeye görselin verilebilmesi için işletmede en az 6 kişinin çalışıyor olması gerekmektedir.
Mikro İşletmeler için; Mikro İşletme, on kişiden az yıllık çalışan istihdam eden işletmelerdir. Mikro İşletmelere, “Bu Kurumun Çalışanları TEMA Gönüllüsü Olmuştur” görseli vermek için işletmede en az 6 kişinin çalışıyor olması ve çalışanlarının en az %90’nının TEMA Gönüllüsü olması gerekmektedir.
Küçük İşletmeler için; Küçük İşletme, elli kişiden az yıllık çalışan istihdam eden işletmelerdir. Çalışan sayısı 10 ile 50 arasında olan Küçük İşletmelere, “Bu Kurumun Çalışanları TEMA Gönüllüsü Olmuştur” görseli vermek için çalışanlarının en az %80’inin TEMA Gönüllüsü olması gerekmektedir.
Orta Büyüklükteki İşletmeler için; Orta Büyüklükteki İşletmeler, iki yüz elli kişiden az yıllık çalışan istihdam eden işletmelerdir. Çalışan sayısı 50 ile 250 kişi arasında olan Orta Büyüklükteki İşletmelere, “Bu Kurumun Çalışanları TEMA Gönüllüsü Olmuştur” görseli vermek için çalışanlarının en az %70’inin TEMA Gönüllüsü olması gerekmektedir.
Büyük İşletmeler için; İki yüz elli kişiden fazla yıllık çalışan istihdam eden işletmelerdir. Büyük İşletmelere, “Bu Kurumun Çalışanları TEMA Gönüllüsü Olmuştur” görseli vermek için çalışanlarının en az %70’inin TEMA Gönüllüsü olması gerekmektedir
”
dedi.
Törende konuşan TEMA İl Temsilcisi Şirin Çoğal, “Verimli topraklar, yaşam veren su ve temiz bir hava için bizlere destek veren, yaşamın savunulmasında TEMA'ya katkıda bulunan TEMA Okulu ve TEMA Gönüllüsü olan FİLİZ Okulları’na, kurucuları Kemal Uğur Özaltay’a, Özgür Gür’e ve TEMA gönüllüsü öğretmen Özlem Bayındır ALİYEV ‘e TEMA Ailesine katılımlarından dolayı teşekkür ediyor, sizleri her zaman yanımızda görmeyi diliyoruz” dedi.
FİLİZ Okulları Müdürü Çağdaş DEĞİRMENCİOĞLU'da tören sonunda yaptığı konuşmada; "Özel Filiz Okulları öğretmen ve öğrencileri 2018-2019 eğitim öğretim yılında yaptığı doğa dostu çalışmalar ile ne kadar çevreci bir okul olduğunu en güzel örnekleriyle gösterdi. TEMA vakfıyla da ortak yürüttükleri birçok çalışmada ilkokuldan liseye kadar tüm öğrencilerle katıldıkları etkinliklerde gerek çevre temizliği gerekse ağaç dikimi etkinliklerine katılarak doğaya karşı sorumluklarını ve çevre duyarlılıklarından ötürü büyük beğeni aldılar. Aynı zamanda TEMA Vakfına üyelik başvurusu da yaparak öğretmen ve öğrencileriyle birlikte TEMA Gönüllüsü oldular. Öğrenci ve öğretmenler, Özel Filiz Okullarında düzenlenen sertifika töreninde TEMA VAKFI Edirne il Temsilcisi Şirin ÇOĞAL’ın elinden aldıkları gönüllülük sertifikalarıyla daha da mutlu oldular.’’ dedi.

Bu haber 420 defa okunmuştur.

Twitter  Facebook  Google  Delicious  FriendFeed  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Yerel

TCDD ve Deniz YOLLARI İşbirliği İSTİKRARI Bekliyor!

TCDD ve Deniz YOLLARI İşbirliği İSTİKRARI Bekliyor! Gaziantep'ten hareket ederek Marmara üzerinden geçerek Tekirdağ-ÇORLUYA ULAŞAN ilk yurt içi yük treni, son dura...

Kırklareli Belediyesi KAPALI Pazar YERİ Hizmete Girdi!

Kırklareli Belediyesi KAPALI Pazar YERİ Hizmete Girdi! Kırklareli Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Kapalı Pazar ve Fuar Alanı 2 Mayıs Cumartesi günü kurulan Cumart...
WEB Sitelerinden SİLİNENLER, Neye Göre Siliniyor?26 Mayıs 2020

ANKET

SANAL BASIN'ın İnternet Tiraj Değerlendirmelerini İnandırıcı Buluyormusunuz? SANAL BASIN'ı Ne Kadar Önemsiyorsunuz?


Tüm Anketler

Şans Oyunları

booked.net

Dost Siteler

sanalbasin.com uyesidir Toplist25
Twitter Facebook

Tüm hakları Portakal Haber Ajansına aittir kaynak belirtilmeden yazı ve görsellerin kullanılması yasaktır (c) 2013..2018 | Powered by SoykanSoft
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi