Portakal Haber Ajansı
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM
Foto HaberK.KoşullarıKünyeReklamTP - PH Arşiv

HABER ARA


Gelişmiş Arama

ÖNEMLİ LİNKLERNöbetçi Eczaneler

19 Mayıs'ın 100. YILI KUTLAMALARI; Tekirdağ'da da, COŞKUYLA Sonuçlandı.!

19 Mayıs'ın 100. YILI KUTLAMALARI; Tekirdağ'da da, COŞKUYLA Sonuçlandı.!

Tarih 20 Mayıs 2019, 01:51 Editör TekirdağPOSTASI

Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün 19 Mayıs 1919’da Samsun’da başlattığı Milli Mücadelenin 100. Yıl dönümü, TÜM YURT'ta olduğu gibi, BİRLİK ve BERABERLK mesajlarıyla, Tekirdağ’ın Tüm İlçelerinde düzenlenen törenlerle kutlandı... Pha/S.paşa-Tekirdağ/YERELHabermerkezi-Kültür-Politika/TÜRKİYE-Dünya

19 Mayıs'ın 100. YILI KUTLAMALARI;
Tekirdağ'da da, COŞKUYLA Sonuçlandı.!
Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün 19 Mayıs 1919’da Samsun’da başlattığı Milli Mücadelenin 100. Yıl dönümü, Tüm YURT'ta olduğu gibi, BİRLİK ve BERABERLİK mesajlarıyla, Tekirdağ’ın Tüm İlçelerinde düzenlenen törenlerle kutlandı...
"Tekirdağ’da 19 Mayıs’ın 100. Yıl Coşkusu Yaşandı" başlığıyla, Tekirdağ'ın  MERKEZ ilçesi Süleymanpaşa'da yapılan tören etkinlikleri, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve Süleymanpaşa Belediyesi'nin ilgili birimlerince bir bülten eşliğinde, KAMUOYUNA aktarılmak üzere, MEDYA bilgilendirilmiştir, aşağıdaki ifadeler İlgili birimlerin web sitelerinde de, yer almaktadır...
Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün 19 Mayıs 1919’da Samsun’da başlattığı Milli Mücadelenin 100. Yıl dönümü, Tekirdağ’da düzenlenen tören ile kutlandı.
Süleymanpaşa ilçesindeki Amfi Tiyatroda gerçekleşen gösterilere, Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, Tekirdağ Milletvekilleri İlhami Özcan Aygun, Çiğdem Koncagül ve Mustafa Yel, Garnizon Komutanı Tank. Kur. Alb. Cumhur Mustafa Kıcanaoğlu, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Süleymanpaşa Kaymakamı Aslan Yurt, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, il protokolü ile STK temsilcileri, öğrenciler ve çok sayıda vatandaş katıldı. (...)
(...) Tören sonunda açıklama yapan Başkan Kadir Albayrak, “Biz, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları olarak, Mustafa Kemal Atatürk’ün bize armağan ettiği güzel ülkemize sahip çıkacak ve ülkemizi muasır medeniyetler seviyesine çıkaracağız. Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı olarak, tüm vatandaşlarımızın 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını kutluyorum,” dedi.
İlgili HABERLER:
Bak1: http://www.tekirdag.gov.tr/19-mayis-ataturku-anma-genclik-ve-spor-bayrami-kutlandi-2019
Bak2:  http://www.tekirdag.bel.tr/haber/26727#haber
Bak3:  http://www.tekirdag.bel.tr/haber/26728#haber
Bak4:  http://www.tekirdag.bel.tr/haber/26709#haber
Öte Yandan; "Başkan Albayrak Milli Mücadelenin 100. Yılında Düzenlenen Törene Katıldı" başlığıyla Tekirdağ Büyükşehir Belediyesini ilgili birimi törenler hakkında, WEB sitesinde şunlardan bahsetmiştir:
(...) Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, TESKİ Genel Müdür Vekili Dr. İbrahim İçöz, il protokolü, öğrenciler, STK temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı çelenk sunma töreni, Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından, Atatürk Anıtı'na çelenk sunulması ile son buldu.
Benzer Haberler:
Bak1:  http://www.tekirdag.bel.tr/haber/26726#haber
Bak2:  http://www.tekirdag.bel.tr/haber/26727#haber
Bak3:  http://www.tekirdag.bel.tr/haber/26477#haber
Bak4:  http://www.tekirdag.bel.tr/haber/26707#haber

Dğer taraftan; "Milli mücadelemizin 100. yıl dönümünü kutladık" başlığıyla Tekirdağ'ın Merkez ilçesi Süleymanpaşa Belediyesinin ilgili birimince hazırlanan ve WEB sitelerinde de, yayımlanan bülten şunlardan bahsetmektedir:
19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı, milli mücadelemizin 100. yıl dönümü kutlama programı amfi tiyatroda gerçekleştirilen tören ile devam ederken Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel de törende yerini aldı.
TÜRK BAYRAKLARI İLE GÖRSEL ŞÖLEN
Tören öncesi öğrencilerin Türk Bayrakları ile yaptığı gösteriye Başkan Yüksel de dahil olurken amfi tiyatroda adeta bir görsel şölen oluştu.
TEKİRDAĞ GENÇLİĞİ BAYRAK İLE BAĞLILIĞINI İFADE ETTİ
Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, Tekirdağ Milletvekilleri Mustafa Yel, Çiğdem Koncagül, İlhami Özcan Aygun, Garnizon Komutanı Cumhur Mustafa Kıcanaoğlu, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, il ve ilçe protokolü, öğrenciler ve vatandaşların da katıldığı program Tekirdağ Gençliği adına gençliğin ulusumuza bağlılığını ve Cumhuriyetimizin yılmaz bekçileri olduğunu ifade eden bayrağın Vali Yıldırım’a sunulmasıyla başladı.
Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımızın hep bir ağızdan okunduğu 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlama programında günün anlam ve önemini belirten konuşmayı Tekirdağ Gençlik ve Spor İl Müdürü Ahmet Üzgün gerçekleştirdi.
ÖĞRENCİLERİN GENÇLİĞE HİTABE VE TÜRK GENÇLİĞİNİN ANDI’NI OKUMASI ALKIŞ ALDI
Uluslararası turnuvalarda dereceye giren sporculara onur belgelerinin, il çapında düzenlenen Resim Şiir ve Kompozisyon yarışmalarında ise dereceye giren öğrencilere ödüllerinin verilmesi ile devam eden kutlama programında Gençliğe Hitabe ve Türk Gençliğinin Andı’nın tüm öğrenciler tarafından okunması törene katılanlar tarafından uzun süre alkışlandı.
PROGRAM GÖSTERİLER İLE SONA ERDİ
Halk oyunları, jimnastik, judo, karate ve taekwan-do gösterileri ile devam eden 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı gösterilerin ardından sona erdi.
İlgili HABERLER:
Bak1:  http://www.suleymanpasa.bel.tr/haber/Milli-m%C3%BCcadelemizin-100.-y%C4%B1l-d%C3%B6n%C3%BCm%C3%BCn%C3%BC-kutlad%C4%B1k--3751
Bak2: http://www.suleymanpasa.bel.tr/haber/Ba%C5%9Fkan-Y%C3%BCksel-19-May%C4%B1s-Atat%C3%BCrk%E2%80%99%C3%BC-Anma,-Gen%C3%A7lik-ve-Spor-Bayram%C4%B1-%C3%A7elenk-t%C3%B6renine-kat%C4%B1ld%C4%B1--3750
Tekirdağ'ın Merkez ilçesi Süleymanpaşa Belediyesinin ilgili birimince hazırlanan, bir başka bültende de; Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel'in, "19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı çelenk törenine katıldı"ğı konu edilmiştir...
(...) YÜKSEL: “İSTİKLAL MÜCADELEMİZİN MEŞALESİ, BAĞIMSIZLIĞIMIZIN MİLADI KUTLU OLSUN”
İstiklal mücadelemizin başlamasının 100. yılı dolayısıyla açıklamada bulunan Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel; “İstiklal Mücadelemizin meşalesi, bağımsızlığımızın miladı kutlu olsun. Bu vesile ile başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm şehit ve gazilerimizi, saygıyla, sevgiyle ve hürmetle anıyorum.” ifadelerini kullandı.
GENÇ SPORCULARIN BAYRAMINI KUTLADI
Çelenk töreninin ardından AK Parti Tekirdağ Milletvekili Mustafa Yel, AK Parti Tekirdağ Milletvekili Çiğdem Koncagül ve AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Mestan Özcan ile Süleymanpaşa Belediyesi Tarihi Belediye Binası’na geçen Başkan Yüksel genç sporcuların fotoğraf çektirme isteğini de kırmayarak bayramlarını kutladı.
İgili HABERLER:

Bu haber 380 defa okunmuştur.

Twitter  Facebook  Google  Delicious  FriendFeed  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Türkiye

Tek Trakya İLLERİNDE, İstatistiklerle AİLE, 2019

Tek Trakya İLLERİNDE, İstatistiklerle AİLE, 2019 Türkiye İstatistik Kurumu Edirne Bölge Müdürlüğü İstatistikle Aile, 2019 bülteninden yararlanarak “İstatistiklerle ...

Tekirdağ; 26. İL Hıfzısıhha ve 19. İL PANDEMİ KURULLARI Kararlarına Düzeltme!

Tekirdağ; 26. İL Hıfzısıhha ve 19. İL PANDEMİ KURULLARI Kararlarına Düzeltme! Tekirdağ İL'ine Giriş Çıkış YASAKLARI 04 MAYS 2020'ye kadar Uzatılan, 31 İLDEN Biri TEKİRDAĞ'da alınan ...
WEB Sitelerinden SİLİNENLER, Neye Göre Siliniyor?26 Mayıs 2020

ANKET

SANAL BASIN'ın İnternet Tiraj Değerlendirmelerini İnandırıcı Buluyormusunuz? SANAL BASIN'ı Ne Kadar Önemsiyorsunuz?


Tüm Anketler

Şans Oyunları

booked.net

Dost Siteler

sanalbasin.com uyesidir Toplist25
Twitter Facebook

Tüm hakları Portakal Haber Ajansına aittir kaynak belirtilmeden yazı ve görsellerin kullanılması yasaktır (c) 2013..2018 | Powered by SoykanSoft
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi