Portakal Haber Ajansı
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖNEMLİ LİNKLERNöbetçi Eczaneler

TEKİRDAĞ VALİLİĞİ Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü BASIN BÜLTENİ

TEKİRDAĞ VALİLİĞİ Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü BASIN BÜLTENİ

Tarih 27 Ocak 2019, 17:09 Editör TekirdağPOSTASI

TEKİRDAĞ VALİLİĞİ, Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü, İL MERKEZİ VE İLÇELER POLİS SORUMLULUK BÖLGELERİNDE MEYDANA GELEN Olaylarla ilgili 402. ve 404. ile 405 sayılı BASIN BÜLTENLERİ yayınlamıştır. Pha/S.paşa-TEKİRDAĞ/Habermerkezi-Asayişhaberleribülteni-Politika/Türkiye

TEKİRDAĞ VALİLİĞİ
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü
BASIN BÜLTENİ
TEKİRDAĞ VALİLİĞİ, Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü, İL MERKEZİ VE İLÇELER POLİS SORUMLULUK BÖLGELERİNDE MEYDANA GELEN Olaylarla ilgili 402. ve 404. ile 405 sayılı BASIN BÜLTENLERİ yayınlamıştır.

İL MERKEZİ VE İLÇELER POLİS SORUMLULUK BÖLGELERİNDE 22-23/01/2019 TARİHLERİ ARASINDA MEYDANA GELEN OLAYLAR AŞAĞIYA ÇIKARTILMIŞTIR. (402. Bülten)
   
NARKOTİK SUÇ. MÜC. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Birim              : Narkotik Suç. Müc. Şube Müdürlüğü

Olay Tarihi      : 25.09.2018- 22.01.2019 tarihleri arası
Olay Adresi     : Süleymanpaşa /Tekirdağ - İstanbul 
Olay Adı          :  UYUŞTURUCU VEYA UYARICI MADDE TİCARETİ YAPMAK
Şüpheli           : S.D., İ.K., A.İ.K., E.D. , D.K., H.K., A.İ. ,O.T. ,H.Y., P.K.Y
Olayın Özeti    : İlimiz Süleymanpaşa ilçesinde “Uyuşturucu/Uyarıcı Madde Ticareti” yapan şahısların tespitine yönelik yapılan çalışmalar neticesinde, Adli Makamlardan alınan talimat ve kararlara istinaden başlanılan operasyon kapsamında yapılan (9) ara yakalamalarda; 459,3 gr. Metamfetamin maddesi, 6,2 gr. Kokain maddesi, 810 gr. Eroin maddesi, 2 adet ekstacy hap, 5150 TL. uyuşturucu satışından elde edildiği değerlendirilen para ile bu maddelerin kullanılması için temin edilmiş, folyo kağıtları ve şişeler ele geçirilmiş, (12) içici/satıcı şahıs hakkında yasal işlem yapılmış, hedef şüpheli T.T. ve B.D. isimli şahıslar tutuklanmış, diğer şahıslarla ilgili 22.01.2019 tarihinde uyuşturucu madde ticareti yaptığı tespit edilen, Süleymanpaşa İlçesinde ikamet eden S.D., İ.K., A.İ.K., E.D., D.K., H.K., A.İ. ve O.T. isimli şahıslar ile İstanbul İlinde ikamet ettiği tespit edilen H.Y. ve P.K.Y. isimli olmak üzere toplam da (10) şahıs yakalanarak gözaltına alınmıştır. İkametlerde yapılan aramalarda, 2 adet içlerinde erimiş halde metamfetamin maddesi bulunan içme düzenekleri, 1,20 gr. Eroin Maddesi, 189 adet Metadon hap , 7,40 gr. Metamfetamin maddesi, 2 fişek 3,35 gr. Kubar Esrar maddesi, 8 adet enjektör iğnesi içerisinde sıvı halde eroin maddesi,  0,2 gr. eroin maddesi, 14,70 gr metamfetamin maddesi, 3 adet fişek 0,95 gr metamfetamin maddesi, 3 adet uyuşturucu içmekte kullanılan tüp şeklinde cam aparat, 2 adet uyuşturucu içmekte kullanılan kaşık, 87 adet uyuşturucu içmek için kullanılacağı değerlendirilen içleri boş enjektör iğne bulunarak el konulmuştur. Yakalanan şahıslar hakkında yapılan işlemler ardından adli makamlara sevk edilecektir. 

KOM ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Birim             : Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü

Olay Adı         : ANAYASAL DÜZENİ ORTADAN KALDIRMAYA TEŞEBBÜS ETME
Olay Adresi    : Süleymanpaşa/Tekirdağ
Olay Tarihi     : 02.01.2019 10:00
Şüpheli          : İ.A.
Olay Özeti      : Tekirdağ Cumhuriyet Başsavcılığının FETÖ/PDY silahlı terör örgütü soruşturması kapsamında İ.A. isimli şahıs yakalanarak gözaltına alınmış olup, gerekli işlemleri tamamlandıktan sonra Adli Mercilere sevk edilmiştir.

Birim             : Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü
Olay Adı         : ANAYASAL DÜZENİ ORTADAN KALDIRMAYA TEŞEBBÜS ETME
Olay Adresi    : Süleymanpaşa/Tekirdağ
Olay Tarihi      : 02.01.2019 10:00
Şüpheli           : Y.Y.
Olay Özeti      : Tekirdağ Cumhuriyet Başsavcılığının FETÖ/PDY silahlı terör örgütü soruşturması kapsamında Y.Y. isimli şahıs yakalanarak gözaltına alınmış olup, gerekli işlemleri tamamlandıktan sonra Adli Mercilere sevk edilmiştir.

ÇORLU İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
Birim              : Cumhuriyet Polis Merkezi Amirliği

Olay Adı          : İNTİHAR
Olay Adresi     : Şeyhsinan Mah. Çorlu/Tekirdağ
Olay Tarihi      : 22.01.2019 20:30
İntihar Eden   : R.Y.
Olay Özeti      : 22.01.2019 günü saat:21.00 sıralarında belirtilen adres üzerinde silahla kendine zarar verme olayı olduğu bildirmesi üzerine adrese gidilerek yapılan kontrollerde,1962 doğumlu R.Y. isimli şahsın apartman giriş katında depo olarak kullanılan yerde av tüfeğini başına dayamak suretiyle ateş ederek intihar ettiği anlaşılmıştır. Olay yeri muhafaza altına alınarak Olay Yeri İnceleme Ekibi tarafından gerekli çalışmasını yapması sağlanmıştır. Müntehire ait cenaze Çorlu Devlet Hastanesinde ön otopsi işleminin ardından İstanbul Adli Tip Kurumuna sevk edilmiştir. Olay ile ilgili gerekli incelemeler devam etmektedir.

MURATLI İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
Birim            : Cumhuriyet Polis Merkezi Amirliği

Olay Adı        : ŞÜPHELİ ÖLÜM
Olay Adresi   : Muradiye Mah. Muratlı/Tekirdağ
Olay Tarihi    : 22.01.2019 06:30
Maktül           : M.D. 
Olay Özeti     : 22.01.2019 günü saat:10.00 sıralarında Tekirdağ Devlet Hastanesi'nin yapmış olduğu ihbarda hastanede tedavi gören M.D. isimli şahsın ölmesi sonucu meydana gelen 'şüpheli ölüm' vakasıyla ilgili olarak, Olay Yeri İnceleme Şube Müdürlüğü' ne bağlı ekipler gerekli inceleme yaparak konu ile ilgili işlemler devam etmektedir.

İL MERKEZİ VE İLÇELER POLİS SORUMLULUK BÖLGELERİNDE 23-24/01/2019 TARİHLERİ ARASINDA MEYDANA GELEN OLAYLAR AŞAĞIYA ÇIKARTILMIŞTIR. (404. Bülten)    

KOM ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Birim             : Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü

Olay Tarihi     : 20.12.2018 10:00
Olay Adresi    : Süleymanpaşa/TEKİRDAĞ
Olay Adı         : ANAYASAL DÜZENİ ORTADAN KALDIRMAYA TEŞEBBÜS ETME
Şüpheli          : A.Y.
Olay Özeti     : Tekirdağ Cumhuriyet Başsavcılığının FETÖ/PDY silahlı terör örgütü soruşturması kapsamında A.Y. isimli şüpheli şahıs yakalanarak hakkında yapılan işlemler ardından adil makamlara sevk edilmiştir.

ÇERKEZKÖY İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
Birim             : Asayiş Büro Amirliği

Olay Tarihi     : 23.01.2019 günü saat:11.30 sıralarında
Olay Adresi    : Çerkezköy/TEKİRDAĞ 
Olay Adı         : İŞ YERİNDEN HIRSIZLIK
Şüpheli          : E.K.
Olay Özeti      : 23.01.2019 günü saat 11.30 sıralarında belirtilen adres üzerinde bulunan iş yeri bahçesi içerisinde bulunan toplam 1500 TL değerinde markete ait el arabası ile demir çit tellerini şüphelinin çalarak olay yerinden uzaklaştığı esnada şüpheli E.K. isimli şahıs yakalanmıştır. Hakkında yapılan işlemler ardından adli makamlara sevk edilmiştir. 

İL MERKEZİ VE İLÇELER POLİS SORUMLULUK BÖLGELERİNDE 24-25/01/2019 TARİHLERİ ARASINDA MEYDANA GELEN OLAYLAR AŞAĞIYA ÇIKARTILMIŞTIR. (405. Bülten)

KOM. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Birim             : Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü

Olay Adı         : ANAYASAL DÜZENİ ORTADAN KALDIRMAYA TEŞEBBÜS ETME
Olay Adresi    : Süleymanpaşa/Tekirdağ
Olay Tarihi     : 09.01.2019 10:00
Şüpheli          : K.Y. (...)

Bu haber 323 defa okunmuştur.

Twitter  Facebook  Google  Delicious  FriendFeed  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Asayiş

TEKİRDAĞ VALİLİĞİ Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü BASIN BÜLTENİ

TEKİRDAĞ VALİLİĞİ Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü BASIN BÜLTENİ TEKİRDAĞ VALİLİĞİ, Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü, İL MERKEZİ VE İLÇELER POLİS SORUMLULUK BÖLGELERİNDE MEYDANA...

TEKİRDAĞ VALİLİĞİ Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü BASIN BÜLTENİ

TEKİRDAĞ VALİLİĞİ Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü BASIN BÜLTENİ TEKİRDAĞ VALİLİĞİ, Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü, İL MERKEZİ VE İLÇELER POLİS SORUMLULUK BÖLGELERİNDE MEYDANA...
İSTANBUL SEYAHAT SOSYAL YÖNÜ OLAN BİR İŞLETMEDİR15 Ağustos 2019

ANKET

SANAL BASIN'ın İnternet Tiraj Değerlendirmelerini İnandırıcı Buluyormusunuz? SANAL BASIN'ı Ne Kadar Önemsiyorsunuz?


Tüm Anketler

Şans Oyunları

booked.net

Dost Siteler

sanalbasin.com uyesidir Toplist25
Twitter Facebook

Tüm hakları Portakal Haber Ajansına aittir kaynak belirtilmeden yazı ve görsellerin kullanılması yasaktır (c) 2013..2018 | Powered by SoykanSoft
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi