Portakal Haber Ajansı
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM
Foto HaberK.KoşullarıKünyeReklamTP - PH Arşiv

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖNEMLİ LİNKLERNöbetçi Eczaneler

Tekirdağ CHP İL Yönetiminden Kamuoyu Açıklaması.!

Tekirdağ CHP İL Yönetiminden Kamuoyu Açıklaması.!

Tarih 19 Ekim 2018, 22:49 Editör TekirdağPOSTASI

KAMUOYUNU AYDINLATMASI gerektiğini FARK eden; Tekirdağ CHP İL Yönetimi gerekli gördüğü Kamuoyu Açıklamasında, Recep Ökten'in 12.10.2018 tarihinde, YEREL yönetimlerde aday adayı olmak için istifasını verdiği ve Genel Merkezin 28.09.2018 tarihli yazıları gereğince başkan vekili olarak örgütlerden sorumlu İl Başkan Yardımcısı Halil İbrahim YILDIZ’ın görevlendirildiği ifade edilmiştir. PHA/S.paşa-TEKİRDAĞ/Habermerkezi-YEREL-Politika/Türkiye-Dünya

Tekirdağ CHP İL Yönetiminden Kamuoyu Açıklaması.!
KAMUOYUNU AYDINLATMASI gerektiğini FARK eden; Tekirdağ CHP İL Yönetimi gerekli gördüğü Kamuoyu Açıklamasında, Recep Ökten'in 12.10.2018 tarihinde, YEREL yönetimlerde aday adayı olmak için istifasını verdiği ve Genel Merkezin 28.09.2018 tarihli yazıları gereğince başkan vekili olarak örgütlerden sorumlu İl Başkan Yardımcısı Halil İbrahim YILDIZ’ın görevlendirildiği ifade edilmiştir.

CHP TEKİRDAĞ İL YÖNETİMİ; Kamuoyunda ve SOSYAlL Medyada dolaşan dedikodulsrs nihayet birinci elsen nokta koyarak, gereğini yapyı ve "BASINA VE KAMUOYUNA" bsaşlığıyla bir MEDYA açıklaması yayımladı, işte bu açıklama sizlerin dikkatine böyle sunulmuştur:

"Son günlerde belediye başkanlıklarına ve belediye meclis üyeliklerine aday adayı olmak için istifalar nedeni ile CHP Tekirdağ il yönetiminin düştüğüne dair kaynağını bilmediğimiz söylentiler dolaşmaktadır.  Bu söylentiler gerçeği yansıtmamaktadır.
Yönetim kurulumuzdan 4 arkadaşımız 05.10.2018 tarihinde, 9 arkadaşımız ise 12.10.2018 tarihinde olmak üzere 13 arkadaşımız mart ayında yapılacak yerel seçimlerde aday adayı olmak için istifa etmişlerdir. İstifa eden yönetim kurulu üyelerinin yerine yedek üyeler göreve çağırılmış ve görevlerine başlamışlardır.
İl başkanımız Recep Ökten 12.10.2018 tarihinde aday adayı olmak için Genel Merkezimize istifasını vermiş ve Genel  Merkezimizin28.09.2018 tarihli yazıları gereğince başkan vekili olarak örgütlerden sorumlu İl Başkan Yardımcısı Halil İbrahim YILDIZ’a görevini devretmiştir.
Parti tüzüğünün 24. Maddesinin 5. Fıkrası “ İl ve ilçe yönetim kurulu üyeliklerinde boşalma olduğunda yedekleri ile doldurulur.  Bütün yedeklerin çağırılmasından sonra kurul üyelerinin sayısı, üye tam sayısının (2/3) üçte ikisinin altına  inerse ya da asil üyeliklerde ayni gün içinde yarıdan fazla boşalma olursa, başkan ve kurul yedekleriyle birlikte düşmüş olur.” Şeklindedir.
Bu durum oluşmamıştır. CHP il yönetimi düşmemiştir. İl kongresinde seçilen aşağıda isimleri yazılı yönetim kurulu üyeleri İl Başkan Vekili ile birlikte görevinin başındadır.
Basımımıza ve kamuoyuna saygı ile duyurulur."

Tekirdağ CHP İl  Başkan Vekili: Halil İbrahim YILDIZ ve Yönetim kurulu üyeleri:
1- Sezai Tali, 2- M. Savaş Erdem. 3- Vedat Kaçar, 4- Meral Özdemir, 5- İsmail Sezer
6- Aygül Uzel, 7- Tayfun Uğuz, 8- İsmail Kayaz, 9- Osman Taşseten, 10- Ahmet Gündoğdu
11- İlker Akyürek, 12- İslam Tunalı, 13- Vahit Gülcan, 14- Süreyya Karagözler
15- Hasan Yiğit, 16- Mümin Uslu, 17- Şerafettin Küçük, 18- Osman Özcan
19- Arslan Koray, 20- Seyran  Terzioğlu

Bu haber 337 defa okunmuştur.

Twitter  Facebook  Google  Delicious  FriendFeed  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Siyaset

Seçimler ve Türkiye’nin Gündemi

Seçimler ve Türkiye’nin Gündemi "Türkiye'ni EN ESKİ Kurucu STK'sının Genel BAŞKANI'ndan Bir BAKIŞ..!" başlığıyla web sitelerimizin vitr...

İYİ Parti'den GİG Üyesi, KEŞANLI HEMŞEHRİMİZ Oldu..!

İYİ Parti'den GİG Üyesi, KEŞANLI HEMŞEHRİMİZ Oldu..! Geçtiğimiz Cumartesi-PAZAR Günleri, ANKARA'da; 3. Tüzük değişikliği KURULTAYI ardından, Yeniden GİK ve MDK seçi...
İSTANBUL SEYAHAT SOSYAL YÖNÜ OLAN BİR İŞLETMEDİR15 Ağustos 2019

ANKET

SANAL BASIN'ın İnternet Tiraj Değerlendirmelerini İnandırıcı Buluyormusunuz? SANAL BASIN'ı Ne Kadar Önemsiyorsunuz?


Tüm Anketler

Şans Oyunları

booked.net

Dost Siteler

sanalbasin.com uyesidir Toplist25
Twitter Facebook

Tüm hakları Portakal Haber Ajansına aittir kaynak belirtilmeden yazı ve görsellerin kullanılması yasaktır (c) 2013..2018 | Powered by SoykanSoft
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi