Portakal Haber Ajansı
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖNEMLİ LİNKLERNöbetçi Eczaneler

TEKİRDAĞ VALİLİĞİ Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü BASIN BÜLTENİ

TEKİRDAĞ VALİLİĞİ Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü BASIN BÜLTENİ

Tarih 14 Ekim 2018, 02:01 Editör TekirdağPOSTASI

TEKİRDAĞ VALİLİĞİ, Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü, İL MERKEZİ VE İLÇELER POLİS SORUMLULUK BÖLGELERİNDE MEYDANA GELEN Olaylarla ilgili 291 sayılı POLİS-Asayiş ile ilgili ve 293 sayılı BASIN BÜLTENLERİ yayınlamıştır. Pha/S.paşa-TEKİRDAĞ/Asayiş-Haberleribültenleri-Politika/Türkiye

TEKİRDAĞ VALİLİĞİ
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü
BASIN BÜLTENİ
TEKİRDAĞ VALİLİĞİ, Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü, İL MERKEZİ VE İLÇELER POLİS SORUMLULUK BÖLGELERİNDE MEYDANA GELEN Olaylarla ilgili 291 sayılı POLİS-Asayiş ile ilgili ve 293 sayılı BASIN BÜLTENLERİ yayınlamıştır.

(Bülten No: 291 ) İL MERKEZİ VE İLÇELER POLİS SORUMLULUK BÖLGELERİNDE 10-11/10/2018 TARİHLERİ ARASINDA MEYDANA GELEN OLAYLAR AŞAĞIYA ÇIKARTILMIŞTIR.

NARKOTİK SUÇLARLA MÜCADELE ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Birimi            : Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü

Olay Adı         : KULLANMAK İÇİN UYUŞTURUCU MADDE SATIN ALMAK, BULUNDURMAK
Olay Adresi    : Zafer Mah. Süleymanpaşa /Tekirdağ
Olay Tarihi      : 09.10.2018 günü Saat:19:45 
Şüpheli           : E.K.-Ç.Ü.-E.Y.-Y.E.Ö.  
Olay Özeti       : 09.10.2018 tarihinde olay adres civarında şüphelenilerek durdurulan araç içerisinde E. K.-Ç. Ü.-E. Y.-Y. E. Ö.  isimli şahısların olduğu tespit edilmiş, sağ ön yolcu koltuğundan inen E.K.’ın yere kağıt parçaları attığı görülmüş, kağıtlar yerden alınıp kontrol edildiğinde 10 fişek (4,4 gr.) Eroin maddesi olduğu anlaşılmıştır. Aracın arka koltuğunda oturan E.Y. isimli şahsın yanında yerde 1 fişek (0,8 gr.) bonzai maddesi bulunmuştur.  Uyuşturucu maddeler muhafaza altına alınmış olup, soruşturma işlemleri devam etmektedir. 

Birimi              : Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü
Olay Adı           : KULLANMAK İÇİN UYUŞTURUCU MADDE SATIN ALMAK, BULUNDURMAK
Olay Adresi      : Çevreyolu Süleymanpaşa /Tekirdağ
Olay Tarihi       : 09.10.2018 günü saat:20.20 
Şüpheli            : C.H.-E.G.-S.P.-M.S. 
Olay Özeti       : 09.10.2018 tarihinde saat 20.20 sıralarında belirtilen adres civarında park halinde bulunan ve şüphelenilen araçta yapılan kontrollerde şüpheli şahısların kimlik tespitleri yapılmış, araç içinde yapılan kontrolde sol ön yolcu koltuğunda paspas üzerine 2,2 gr. Sentetik Kannabinoid Maddesi ile ön sağ torpido gözünde bulunan 2 kutu içinde 78 adet yeşil reçeteye tabi hap ele geçirilmiştir. Uyuşturucu maddeler muhafaza altına alınarak soruşturma işlemlerine başlanmıştır. 

SÜLEYMANPAŞA İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
Birim               : Çarşı Polis Merkezi Amirliği

Olay Tarihi        : 10.10.2018 19:00
Olay Adresi      : 100. Yıl mah. Süleymanpaşa/TEKİRDAĞ 
Olay Adı           : 6136 SKM ATEŞLİ SİLAHLAR VE BIÇAKLAR İLE DİĞER ALETLER HAKKINDA KANUN KAPSAMINDA ISLENEN SUÇLAR
Şüpheli            : Y. T.-E. G. 
Olay Özeti       : 10.10.2018 tarihinde saat 19.00 sıralarında olay adreste park eden durumundan şüphelenilen araçta yapılan aramada 1 adet ruhsatsız tabanca, 1 adet Şarjör ve 8 adet dolu fişek ele geçirilmiştir.  Y.vT. silahın kendisine ait olmadığını, aracın da bir arkadaşına ait olduğunu, işi olanın aracı kullandığını beyan etmiş, o esnada araç yanına gelen E. G. silahın kendisine ait olduğunu beyan etmiştir. Tabanca muhafaza altına alınarak şüpheli şahıslar hakkında 6136 SKM suçundan işlem yapılmıştır. (...)

(...) (Bülten No: 293 İL MERKEZİ VE İLÇELER POLİS SORUMLULUK BÖLGELERİNDE 11-12/10/2018 TARİHLERİ ARASINDA MEYDANA GELEN OLAYLAR AŞAĞIYA ÇIKARTILMIŞTIR.

KAÇAKÇILIK ve ORGANİZE SUÇLARLA MÜCADELE ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Birim                 : Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü

Olay Tarihi         : 10.05.2015 16:33
Olay Adresi        : Gündoğdu-Turgut Mah. Süleymanpaşa/TEKİRDAĞ
Olay Adı             : ANAYASAL DÜZENİ ORTADAN KALDIRMAYA TEŞEBBÜS ETME
Şüpheli              : İ. H. D.
Olay Özeti    : Tekirdağ Cumhuriyet Başsavcılığının yürütmekte olduğu FETÖ/PDY Silahlı Terör Örgütü soruşturması kapsamında ifadesi alınan İ. H. D. isimli şahıs, ifadesi alındıktan sonra Cumhuriyet Savcılığının talimatı ile serbest bırakılmıştır. 

TERÖRLE MÜCADELE ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Birim                 : Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü

Olay Tarihi         : 11.10.2018 10:00
Olay Adresi        : Zafer Mah. Süleymanpaşa/TEKİRDAĞ
Olay Adı             : DHKP/C SİLAHLI TERÖR ÖRGÜTÜ ÜYESİ OLMAK
Şüpheli              : B.B. 
Olay Özeti         : 2018 yılı Şubat Ayı içerisinde ‘DHKP/C Silahlı Terör Örgütü Üyesi Olmak’ suçundan hakkı adli işlem yapılan ve sevk edildiği adli makamlarca tutuklanan B.B. isimli şahsın 14.08.2018 tarihinde Tekirdağ 2'Nolu T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu'ndan tahliye olduğu, sonraki süreçte DHKP/C terör örgütü adına Ceza İnfaz Kurumu personeline yönelik tehdit-hakaret eylemlerinde bulunduğu, sosyal medya hesabı üzerinden terör örgütü propagandasına yönelik paylaşımlarının yer aldığı, Tekirdağ Adliyesinde duruşmaları yapılan DHKP/C terör örgütü irtibatlarından dolayı tutuklu/hükümlü bulunan şahısların duruşmalarını takip ettiği ve iletişim kurmaya çalıştığı yine Ceza İnfaz kurumunda tutuklu/hükümlü olarak bulunan örgüt mensuplarına gerçekleştirmiş olduğu eylem/faaliyetler hakkında bilgi akışı sağlamaya çalıştığı yönünde yapılan tespitler neticesinde şahıs 11.10.2018 günü saat:11.15 sıralarında il merkezinde yakalanmış ve görevlilerimiz tarafından alınan ifadesine müteakiben adli makamlara sevki sağlanmış ve adli makamlarca Adli Kontrol tedbiriyle serbest bırakılmıştır.

NARKOTİK SUÇLARLA MÜCADELE ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Birimi                : Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü

Olay Adı             : KULLANMAK İÇİN UYUŞTURUCU MADDE SATIN ALMAK, BULUNDURMAK
Olay Adresi        : Aydoğdu Mah. Süleymanpaşa /Tekirdağ
Olay Tarihi          : 11.10.2018 günü saat:13.30 
Şüpheli               : İ. E.-G. F. 
Olay Özeti          : 11.10.2018 tarihinde saat 13.30 sıralarında belirtilen adreste şüphe üzerine durdurulan ve kimlik tespitleri yapılan İ.E. ve G.F. isimli şahıslardan, İ.E. üzerinde yapılan aramada 4 fişek (1,2 gr) sentetik kannabinoid (bonzai) maddesi ele geçirilerek muhafaza altına alınmıştır. Soruşturma işlemleri devam etmektedir. (...)

Bu haber 263 defa okunmuştur.

Twitter  Facebook  Google  Delicious  FriendFeed  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Asayiş

TEKİRDAĞ VALİLİĞİ Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü BASIN BÜLTENİ

TEKİRDAĞ VALİLİĞİ Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü BASIN BÜLTENİ TEKİRDAĞ VALİLİĞİ, Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü, İL MERKEZİ VE İLÇELER POLİS SORUMLULUK BÖLGELERİNDE MEYDANA...

TEKİRDAĞ VALİLİĞİ Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü BASIN BÜLTENİ

TEKİRDAĞ VALİLİĞİ Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü BASIN BÜLTENİ TEKİRDAĞ VALİLİĞİ, Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü, İL MERKEZİ VE İLÇELER POLİS SORUMLULUK BÖLGELERİNDE MEYDANA...
Sosyal MEDYA'dan GAZETECİLERE Güzelleme..!14 Haziran 2019

ANKET

SANAL BASIN'ın İnternet Tiraj Değerlendirmelerini İnandırıcı Buluyormusunuz? SANAL BASIN'ı Ne Kadar Önemsiyorsunuz?


Tüm Anketler

Şans Oyunları

booked.net

Dost Siteler

sanalbasin.com uyesidir Toplist25
Twitter Facebook

Tüm hakları Portakal Haber Ajansına aittir kaynak belirtilmeden yazı ve görsellerin kullanılması yasaktır (c) 2013..2018 | Powered by SoykanSoft
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi