Portakal Haber Ajansı
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM
Foto HaberK.KoşullarıKünyeReklamTP - PH Arşiv

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖNEMLİ LİNKLERNöbetçi Eczaneler

DİSK/Emekli-Sen Trakya Baştemsilciliği AÇIKLAMASI!

DİSK/Emekli-Sen Trakya Baştemsilciliği AÇIKLAMASI!

Tarih 23 Eylül 2018, 13:54 Editör Mehmet PORTAKAL

ÇORLU'dan Av. Haşim Korkmaz yaptığı açıklamayla; "DİSK/Emekli- Sen olarak il, ilçe örgütleri ile birlikte Tüm Trakya’da “MECLİSİ GÖREVE ÇAĞIRIYORUZ” İmza kampanyasını örgütleyeceklerini ifade ede bir açıklma MEDYA'ya servis etti.. Pha/S.paşa-TEKİRDAĞ/Habermerkezi-Yerel-Ekonomi-Politika/Türkiye

DİSK/Emekli-Sen
Trakya Baştemsilciliği AÇIKLAMASI!
ÇORLU'dan Av. Haşim Korkmaz yaptığı açıklamayla; "DİSK/Emekli- Sen olarak il, ilçe örgütleri ile birlikte Tüm Trakya’da “MECLİSİ GÖREVE ÇAĞIRIYORUZ” İmza kampanyasını örgütleyeceklerini ifade ede bir açıklma MEDYA'ya servis etti.. 

Av. Haşim Korkmaz’ın "MECLİSİ GÖREVE  ÇAĞIRDILAR!" başlıklı MEDYA açıklması şöyledir:
ÇORLU BİMİS Sendikası konferans salonunda DİSK/EMEKLİ-SEN Trakya Bölge Temsilciler toplantısı düzenlendi.
Edirne, Lüleburgaz, Çorlu, Tekirdağ  yöneticileri ve Genel Başkan Veli Beysülen’in katılımıyla yapılan toplantıda, Trakya Baştemsilciliği’ne  Av. Haşim Korkmaz, yardımcılıklarına İsmail Öztok, Taner Günerbüyük seçildi.
Disk/Emekli-Sen olarak “MECLİSİ GÖREVE ÇAĞIRIYORUZ” başlıklı bir imza kampanyası yürüttüklerini belirten Beysülen, düzenlediği basın açıklamasında sunları söyledi:
“DENETİM MEKANIZMALARI YOK EDİLMİŞTİR!”
“Yaşadığımız ülke Türkiye 16 Nisan 2017 tarihinde yapılan ve bizce kabul edilmeyen, ancak YSK’nın son dakika darbesiyle kabul edildiği açıklansa da, tartışmaları uzun yıllar sürecek, Anayasa referandumu sonucu, resmi adı, cumhurbaşkanı Hükümet sistemi uygulaması ile tüm denetim mekanizmaları yok edilmiş, denetimsiz tek adam yönetimi, yeni yönetim biçimi olarak anayasa güvencelerine kavuşmuştur.”
“KRİZİN FATURASINI HALKA ÖDETMEK İSTİYORLAR”
“Türkiye emekçi halkının yaşamını günden güne çekilmez hale getiren krizin, ağırlaşarak sürdüğü bu günlerde, halkın iradesinin temsilcisi olan TBMM’nin devre dışı bırakılması ve ülkenin tek kişinin atadığı bakanlar tarafından yönetiliyor olması, toplumun parlamentoya güvenini sarsacak ve parlamentonun gereksizliği algısına yol açabilecek tehlikeli bir uygulamadır.
Kuşkusuz emekçi halkın bu krizin ağır sonuçlarından korunması, parlamenter demokrasinin eksiksiz işletilmesi  ve bakanların halkın halkın temsilcilerinden oluşan parlamentoya hesap vermeleri ile mümkündür.”

“MECLİSİ GÖREVE ÇAĞRIYORUZ”
“Yapılması gereken TBMM ‘nin inisiyatif alması ve içinde 12 milyon 300 bin emeklinin de bulunduğu, halkın büyük çoğunluğunun ihtiyaçlarına uygun ekonomik politikalar uygulanmasını sağlayacak kanuni düzenlemeler yapmaktır.”

DİSK/Emekli-Sen Trakya Baştemsilcisi seçilen Av. Haşim Korkmaz’da yaptığı açıklamada; DİSK/Emekli- Sen olarak il, ilçe örgütleri ile birlikte Tüm Trakya’da “MECLİSİ GÖREVE ÇAĞIRIYORUZ” İmza kampanyasını örgütleyeceklerini söyledi. Demokrasi mücadelesinden emekli olunamayacağını belirten Korkmaz, tüm emeklileri imza kampanyasına aktif katılıma davet etti.

Bu haber 534 defa okunmuştur.

Twitter  Facebook  Google  Delicious  FriendFeed  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Aramıza Katılanlar

Tekirdağlı Gazeteciler SUSKUNLUĞU Bozdular.!

Tekirdağlı Gazeteciler SUSKUNLUĞU Bozdular.! Tekirdağ İLİNDE Faaliyette olan,Çorlu Gazeteciler Derneği, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü sebebi ile Atatürk Anıt...

10 OCAK 2020 CUMA Günü, Çalışan Gazetecilere, Tekirdağ Valiliği KAHVALTI Medya Toplantısı Yapıyor.!

10 OCAK 2020 CUMA Günü, Çalışan Gazetecilere, Tekirdağ Valiliği KAHVALTI Medya Toplantısı Yapıyor.! Tekirdağ Vallililği Çalışan ÇALIŞAN Gazeteciler Günü için 09 Ocak 2020 Perşembe Günü, MESAJ Yayımladı,Tekirdağ Büyü...
KAYIP-Balon-FISILTI Üzerine.!31 Ocak 2020

ANKET

SANAL BASIN'ın İnternet Tiraj Değerlendirmelerini İnandırıcı Buluyormusunuz? SANAL BASIN'ı Ne Kadar Önemsiyorsunuz?


Tüm Anketler

Şans Oyunları

booked.net

Dost Siteler

sanalbasin.com uyesidir Toplist25
Twitter Facebook

Tüm hakları Portakal Haber Ajansına aittir kaynak belirtilmeden yazı ve görsellerin kullanılması yasaktır (c) 2013..2018 | Powered by SoykanSoft
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi