Portakal Haber Ajansı
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM
Foto HaberK.KoşullarıKünyeReklamTP - PH Arşiv

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖNEMLİ LİNKLERNöbetçi Eczaneler

Tekirdağ ATATÜRKÇÜLERİ Refarandumu Değerlendirdi..!

Tekirdağ ATATÜRKÇÜLERİ Refarandumu Değerlendirdi..!

Tarih 30 Mayıs 2017, 12:59 Editör TekirdağPOSTASI

"16 Nisan 2017’de eşit olmayan, bir hukuk devletinde asla olamayacak şekilde, OHAL şartlarında ve baskı altında bir halkoylaması yapılmıştır." diye başlayan bir MEDYA Açıklaması yapan, Tekirdağ Atatürkçü Düşünce DERNEĞİ şube başkanı Servet GÜRKAN'ın açıklamasını veriyoruz... PHA/S.paşa-TEKİRDAĞ/Yerel-Bölgesel-POLİTİKA/Türkiye

Tekirdağ ATATÜRKÇÜLERİ Refarandumu Değerlendirdi..!

"16 Nisan 2017’de eşit olmayan, bir hukuk devletinde asla olamayacak şekilde, OHAL şartlarında ve baskı altında bir halkoylaması yapılmıştır." diye başlayan bir MEDYA Açıklaması yapan, Tekirdağ Atatürkçü Düşünce DERNEĞİ şube başkanı Servet GÜRKAN'ın açıklamasını veriyoruz.

"EGEMENLİK TEKRAR TÜRK ULUSUNUN OLACAKTIR" başlıklı açıklamada şunlar dile getirilmiştir..!

   "16 Nisan 2017’de eşit olmayan, bir hukuk devletinde asla olamayacak şekilde, OHAL şartlarında ve baskı altında bir halkoylaması yapılmıştır. Tüm bunlara rağmen Türk Ulusu laik, tam bağımsız demokratik, siyasi, hukuka dayalı ve üniter bir yapısı olan Türkiye Cumhuriyeti’nin yaşaması konusunda taraf olmuş ve halkoylamasında rejimin değiştirilmesine hayır demiştir.
YSK görevini kötüye kullanarak, hukuku ayaklar altına alarak tüm itirazları reddetmiş, halkoylamasından evet çıktığını açıklamıştır.
16 Nisan’da açıklanan kirli sonuçla Türkiye Cumhuriyeti’nin siyasi rejimi değişmiştir. Bu, Türkiye’yi iç savaş ortamına sürüklemek, parçalamak ve BOP’u gerçekleştirmek isteyenlerin, Atatürk’e tahammül edemeyen emperyalistlerin ve onların maşası olan gerici, bölücü güçlerin istediği bir sonuçtur.
Bu sonucu açıklayan YSK, yargı yoluyla olmasa da milletimizin vicdanında mahkum edilecek, tarihin kirli sayfalarında yerini alacaktır.
Tüm bu olumsuzluklara karşın, başta büyük şehirler olmak üzere, pek çok il ve ilçede “Hayır” oylarının çoğunluk olması, farklı siyasi görüşlere sahip parti, demokratik kitle örgütü ve halkımızın Cumhuriyetimize sahip çıkmak için yaptığı özverili, candan, kararlı çalışmalarının sonucudur.
Mücadele bitmemiştir, devam edecektir. Kazanan Cumhuriyete, vatana, demokrasiye sahip çıkarak Hayır diyen Türk halkı olmuştur. Amacımız egemenliği tekrar gerçek sahibine, Türk milletine, onun temsilcisi TBMM’ye teslim etmek, yeniden tam bağımsız ve kuvvetler ayrılığına dayalı meclis sistemini esas alan laik, demokratik Cumhuriyeti egemen kılmaktır. Türk Ulusu’nun ve Devletimizin geleceğini bir kişinin iki dudağı arasından çıkacak tek imzalı kararnamelere bırakmamak, Atatürk Cumhuriyetini tüm ilke ve birikimleriyle yeniden egemen kılmaktır.
Atatürkçü Düşünce Derneği olarak halkoylamasındaki başarılı çalışmalarımızı arttırarak halkımızla el ele bu mücadeleyi kazanacağız ABD ve suç ortaklarının heveslerini kursaklarında bırakacağız.
Kırmızı – beyaz Türkiye Cumhuriyeti şemsiyesi altında birlikte yaşayacağız. Güç kaybına uğrayan iktidar, er-geç değişecek ve egemenlik yeniden Türk Ulusu’na teslim edilecektir. Bundan en ufak bir şüphemiz yoktur."

"Yaşasın Türkiye Cumhuriyeti."
ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE DERNEĞİ TEKİRDAĞ ŞUBESİ

Bu haber 929 defa okunmuştur.

Twitter  Facebook  Google  Delicious  FriendFeed  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Eğitim-Bilim-Sağlık

NKÜ BABALARA Mesajla Seslenirken, YKS GÖREVLİLERİNİ Bilgilendirdi.!

NKÜ BABALARA Mesajla Seslenirken, YKS GÖREVLİLERİNİ Bilgilendirdi.! Namık KEMAL Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’in “Babalar Günü” Mesajı" yayımlarken, öte yandan da, 2 güne...

Türkiye’de Öğrenci Başına Düşen Aylık Burs MİKTARI YETERLİ Mİ?

Türkiye’de Öğrenci Başına Düşen Aylık Burs MİKTARI YETERLİ Mİ? E-Bursum’un sivil toplumda burs veren kurumlar bazında hazırladığı Türkiye Burs Analizi Raporu’nun sonuçları açıkla...
Sosyal MEDYA'dan GAZETECİLERE Güzelleme..!14 Haziran 2019

ANKET

SANAL BASIN'ın İnternet Tiraj Değerlendirmelerini İnandırıcı Buluyormusunuz? SANAL BASIN'ı Ne Kadar Önemsiyorsunuz?


Tüm Anketler

Şans Oyunları

booked.net

Dost Siteler

sanalbasin.com uyesidir Toplist25
Twitter Facebook

Tüm hakları Portakal Haber Ajansına aittir kaynak belirtilmeden yazı ve görsellerin kullanılması yasaktır (c) 2013..2018 | Powered by SoykanSoft
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi